• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu czy łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki i znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.

Efektem może być odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.

Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wroclaw

Inne nasze artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.