• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od małych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, które używane muszą być w codziennej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z kilkunastu różnych dziedzin, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich produkty są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Zobacz
Sklep.Cezal.com.pl

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są też produkty polskie, twórcy następujących marek na przykład Poldent czy Chema.
Oferowane towary jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj niewielki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Inne nasze artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.