• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Inne nasze artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.